Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta11) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Author
eu: Egilea

en: Version
eu: Bertsioa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Database
eu: Datu-base

en: Published
eu: Argitaratua

en: System
eu: Sistema

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
