Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta11) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Version
pl: Wersja

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Published
pl: Opublikowane

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Primary tabs display toggle
pl: Zmiana wyświetlania zakładek podstawowych

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie
