Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta12) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત
