Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta13) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Author
ka: ავტორი

en: Version
ka: ვერსია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Web Server
ka: ვებ სერვერი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: System
ka: სისტემა

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Memory limit
ka: მეხსიერების ლიმიტი
