Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta13) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Author
ro: Autor

en: Version
ro: Versiune

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Web Server
ro: Server Web

en: Database
ro: Bază de date

en: Published
ro: Publicat

en: System
ro: Sistem

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Sort
ro: Sortare

en: Memory limit
ro: Limită memorie

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Last Cron Run
ro: Ultima rulare Cron

en: Drupal Version
ro: Versiune Drupal

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ro: Nu aveți niciun tip de conținut creat încă. Mergeți la <a href="@create_content">pagina de creare a tipurilor de conținut</a> pentru a adăuga un tip nou de conținut.

en: Primary tabs display toggle
ro: Comutator de afișare a taburilor primare

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: General System Information
ro: Informații generale despre sistem
