Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta13) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Author
sq: Autori

en: Version
sq: Versioni

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Published
sq: Publikuar

en: System
sq: Sistemi

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Not published
sq: I pa publikuar
