Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta15) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Version
nn: Versjon

en: Published
nn: Publisert

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Not published
nn: Ikkje publisert
