Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta16) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Version
ne: संस्करण

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Web Server
ne: वेब सर्भर

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Published
ne: प्रकाशित

en: System
ne: प्रणाली

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Last Cron Run
ne: अन्तिम क्रोन रन

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: General System Information
ne: सामान्य प्रणाली जानकारी
