Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Published
sv: Publicerad

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Primary tabs display toggle
sv: Växla visningsläge av primära länkar
