Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
