Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Author
lt: Autorius

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: User login
lt: Nariams

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
