Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Published
be: Апублікавана

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Anonymous
be: Ананім

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
