Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta7) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Published
bg: Публикувано

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Not published
bg: Непубликувано
