Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta7) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: User login
el: Είσοδος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
