Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta8) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Published
oc: Publicat

en: System
oc: Sistèma

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
