Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta8) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Version
th: รุ่น

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: System
th: ระบบ

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Last saved
th: บันทึกล่าสุด

en: Not saved yet
th: ยังไม่ได้บันทึกไว้

en: Primary tabs display toggle
th: การแสดงผลสลับแท็บหลัก
