Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta9) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Author
ja: 投稿者

en: Version
ja: バージョン

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Web Server
ja: ウェブサーバー

en: Database
ja: データベース

en: Published
ja: 掲載

en: System
ja: システム

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Not published
ja: 非掲載

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Memory limit
ja: メモリの制限

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Last Cron Run
ja: 最後の Cron 実行

en: Drupal Version
ja: Drupal バージョン

en: Last saved
ja: 最終更新

en: Not saved yet
ja: 未保存

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ja: コンテンツタイプがまだ作成されていません。<a href="@create_content">コンテンツタイプ作成ページ</a>で新しいコンテンツタイプを追加してください。

en: Primary tabs display toggle
ja: プライマリータブの表示切り替え

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: General System Information
ja: システム全体の情報
