Thunder Admin Theme (8.x-2.11) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Version
lt: Versija

en: Help
lt: Pagalba

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: System
lt: Sistema

en: User login
lt: Nariams

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Save as
lt: Išsaugot kaip

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
