Thunder Admin Theme (8.x-2.6) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Version
am: ሥሪት

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
