Thunder Admin Theme (8.x-2.6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Version
eo: Versio

en: Help
eo: Helpo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: System
eo: Sistemo

en: User login
eo: Uzanta ensaluto
