Thunder Admin Theme (8.x-2.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Page title
sr: Наслов стране

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице
