Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta9) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Version
ca: Versió

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Published
ca: Publicat

en: System
ca: Sistema

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Not published
ca: No publicat

en: Sort
ca: Ordenació

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
