Thunder Admin Theme (8.x-3.1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Version
az: Versiya

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: System
az: Sistem

en: User login
az: Loqin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Save as
az: Digər yadda saxlama

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Last Cron Run
az: Son Cron İşəsalınması

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: General System Information
az: Ümumi Sistem Məlumatı
