Thunder Admin Theme (8.x-3.2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Version
he: גירסה

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Web Server
he: שרת ווב

en: Database
he: בסיס נתונים

en: System
he: מערכת

en: User login
he: כניסה

en: Sort
he: מיון

en: Memory limit
he: מגבלת זיכרון

en: Save as
he: שמירה בשם

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: General System Information
he: מידע על המערכת
