Thunder Admin Theme (8.x-3.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Version
et: Versioon

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: System
et: Süsteem

en: User login
et: Sisenemine

en: Sort
et: Järjesta

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
