Tide (2.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: User login
ja: ユーザーログイン

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
