Tide (2.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: User login
ro: Autentificare utilizatori

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator
