Tide (2.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Page title
sk: Názov stránky

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky
