Tide (2.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: User login
uk: Вхід

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
