Tide (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
