Tide (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Page title
da: Sidetitel

en: User login
da: Log ind

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Status messages
da: Statusmeddelelser

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Primary admin actions
da: Primære administratorhandlinger
