Tide (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Page title
hu: Oldal címe

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
