Tide (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Page title
sv: Sidtitel

en: User login
sv: Användarinloggning

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder
