Tide (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: User login
tr: Kullanıcı girişi

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri
