Tide API (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Active
is: Virkin
