Tide API (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Label
he: תווית

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Active
he: פעיל

en: Token
he: אסימון

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Changed
he: השתנה

en: Current revision
he: גרסה נוכחית
