Tide API (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Label
is: Merking

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt
