Tide API (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Expiry
nl: Verval

en: Expired
nl: Vervallen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Updated on
nl: Bijgewerkt op

en: View revision
nl: Revisie bekijken

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
