Tide API (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური
