Tide API (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Created by
lt: Sukurė
