Tide API (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Label
pl: Etykieta

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Token
pl: Wzorzec

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Changed
pl: Zmieniono

en: current
pl: bieżące

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja
