Tide Core (2.0.14) - en to be translation catalogue (64 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Moderated content
be: праверанае (адмадэраванае) змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Overview
be: Агляд

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Archive
be: Архіў

en: Filename
be: Назва файла

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Site
be: Сайт

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Month
be: Месяц

en: Method
be: Метад

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Topic
be: Тэма

en: Entity
be: Сутнасць

en: Log out
be: Выйсці

en: Standard
be: Стандарт

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Enter the terms you wish to search for.
be: Увядзіце ключавыя словы для пошуку.

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Administrator
be: Адміністратар

en: About
be: Аб

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Year range
be: Гадавы дыяпазон

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.
