Tide Core (2.0.14) - en to kn translation catalogue (49 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Moderated content
kn: ಸೌಮ್ಯಗೊಳಿಸಿದ ವಿಷಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
