Tide Core (2.0.14) - en to ku translation catalogue (45 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Moderated content
ku: ناوەڕۆکی چاودێریکراو

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Message
ku: پەیام

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Year
ku: ساڵ

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Month
ku: مانگ

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: Topic
ku: بابەت

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Enter the terms you wish to search for.
ku: تکایا ئەو وشانە پڕبکەوە کە بە دوایاندا دەگەڕێیت.

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: About
ku: دەربارە

en: Publish content
ku: ناوەڕۆک بڵاوبکەوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
