Tide Core (2.0.14) - en to lv translation catalogue (95 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Language
lv: Valoda

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Overview
lv: Pārskats

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Site
lv: Vietne

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Month
lv: Mēnesis

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Method
lv: Veids

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: in
lv: iekš

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Topic
lv: Tēma

en: Entity
lv: Entītija

en: Log out
lv: Iziet

en: Style
lv: Stils

en: Standard
lv: Standarta

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Sites
lv: Vietnes

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Editor
lv: Redaktors

en: Global
lv: Globāls

en: Administrator
lv: Administrators

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Search content
lv: Meklēt saturu

en: About
lv: Par

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Card
lv: Kartiņa

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Is the logged in user
lv: Vai ir pieteicies lietotājs

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
