Tide Core (2.0.14) - en to af translation catalogue (36 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Moderated content
af: Gemodereerde inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Language
af: Taal

en: Audience
af: Gehoor

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Overview
af: Oorsig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Method
af: Metode

en: User login
af: Aanmelding

en: Topic
af: Onderwerp

en: Log out
af: Teken uit

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Apply
af: Pas toe

en: Enter the terms you wish to search for.
af: Verskaf die items waarvoor u wil soek.

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
