Tide Core (2.0.14) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Language
ast: Llingua

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Method
ast: Métodu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Topic
ast: Asuntu

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Standard
ast: Estándar
