Tide Core (2.0.14) - en to az translation catalogue (78 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Moderated content
az: Moderasiya edilmiş məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Archive
az: Arxiv

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Site
az: Sayt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Month
az: Ay

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Sort by
az: Sırala

en: in
az: daxildir

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Topic
az: Mövzu

en: Entity
az: Entiti

en: Log out
az: Çıxış

en: Style
az: Stil

en: Standard
az: Standart

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Editor
az: Redaktor

en: Global
az: Qlobal

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Card
az: Kart

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Is the logged in user
az: "Daxil olan istifadəçidir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
