Tide Core (2.0.14) - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Overview
bg: Обзор

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Filename
bg: Име на файла

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Month
bg: Месец

en: State
bg: Статус

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Front page
bg: Начална страница

en: Topic
bg: Тема

en: Log out
bg: Излез

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Enter the terms you wish to search for.
bg: Въведете думите, които желаете да търсите.

en: Search content
bg: Търсене на съдържание

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Dashboard
bg: Табло

en: Changed date
bg: Дата на промяна
