Tide Core (2.0.14) - en to bo translation catalogue (76 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་དགོས་པའི་ཐ་སྙད་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས།

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: Blockquote
bo: ཚན་པ་ལུང་འདྲེན་པ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Publish content
bo: ནང་དོན་ཁྱབ་སྤེལ་བྱེད་པ

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Is the logged in user
bo: ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཡིན་པ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Weight for row @number
bo: ཕྲེང་@number་ཡི་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Get the actual content from a content revision.
bo: ནང་དོན་བསྒྱུར་བཅོས་ལས་དངོས་ཡོད་ནང་དོན་ལེན་པ།
